Rate this post

Jeśli chcielibyście wyposażyć swoją łazienkę w coś więcej niż zwykły, tradycyjny prysznic to znaczy, że idziecie z duchem czasu! Tradycyjne, narożne kabiny z brodzikami już dawno mają za sobą swoje lata świetności. Obecnie zamiast nich coraz częściej stosuje się nowoczesne rozwiązania, które są dopasowane do potrzeb konkretnego użytkownika. Rynek oferuje szeroki wachlarz możliwości, a producenci wprost prześcigają się w dążeniu do ulepszenia swoich produktów. Niebanalne wzornictwo, funkcjonalność oraz innowacyjna technologia wielu z nich sprawia, że każdy z nas może znaleźć rozwiązania idealnie dopasowane do każdej łazienki.

Obecnie prysznice nie składają się tylko i wyłącznie z rączki natryskowej. Jako przykład mogą posłużyć komplety, w których skład wchodzą także deszczownie i baterie termostatyczne. W takich przypadkach często estetyka idzie w parze z funkcjonalnością. Takie funkcje oferuje nam Marka Ferro (komplet Trinity) Dzięki temu, że drążek deszczowni dokręca się bezpośrednio do baterii termostatycznej, nie trzeba używać w tym celu wężyka. Natomiast z rączkę natryskową mocuję się na regulowanym uchwycie. Przełączanie źródła wody nie sprawia problemu, ponieważ odbywa się w sposób intuicyjny. Wystarczy w tym celu zastosować przełącznika z wkładką ceramiczną, który znajduje się w metalowej obudowie. Zestaw Trinity został wyposażony elegancką, prostą baterię natryskową, która umożliwia oszczędzanie wody i posiada regulator termostatyczny. Dodatkowym atutem tego kompletu jest specjalna blokada, dzięki której można utrzymać optymalną temperaturę wody. Bateria została również wyposażona w tzw. Safe Touch System. Dzięki tej funkcji jej korpus nie nagrzewa się pod wpływem gorącej wody, w związku z czym nie oparzymy się jeśli przez przypadek jej dotkniemy. Bateria jest pokryta elegancką, chromowaną powłoką. Również deszczownica zawiera funkcje, które z powodzeniem mogą uczynić naszą kąpiel wygodniejszą i przyjemniejszą. Dzięki przegubowemu mocowaniu talerza można dostosować kąt strumienia wody, dzięki czemu korzystanie z kabiny będzie komfortowe dla każdego niezależnie od wzrostu. Dużą zaleta zestawu jest także rączka natryskowa rączka natryskowa o 3 strumieniach: masaż, deszcz i mieszany. Komplet wyposażony jest również w system łatwego usuwania kamienia wapiennego Easy Clean. Do kompletu pasuje też chromowana, wyprofilowana mydelniczka, którą w łatwy sposób możemy ustawić na odpowiedniej dla siebie wysokości.

Kolejnym udogodnieniem stosowanym w nowoczesnych kabinach jest brak brodzika. Coraz więcej kabin montuje się bezpośrednio na podłodze. Takie rozwiązanie oprócz tego, że przyczynia się do większego komfortu użytkowania, to uatrakcyjnia również wnętrze. Bezprogowa konstrukcja jest efektownym rozwiązaniem, które wprowadza nowy wymiar relaksu. Ciekawe funkcje oferują również kabiny typu walk-in. W przypadku tego typu ofert możemy wybrać zarówno kabinę montowaną bezpośrednio do podłogi albo opcję z płytą prysznicową. Dzięki wysokiej jakości tafli szkła kabiny tego typu mogą być użytkowane przez wiele lat. Aranżując wnętrze z kabiną typu walk-in dajemy sobie również  dużą możliwość dopasowywania parametrów kabiny. Kabiny tego typu czynią wnętrze łazienki lekkim i przestronnym. Są one bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób urządzających pomieszczenia o większych powierzchniach.

nowoczesna kabina2

 

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *